Yhteystiedot

Markkinointi

Paula Virrankoski Primaq

Markkinointi ja myynti
paula.virrankoski@primaq.fi
+358405387602

Myynti

Tia-Maria Teikari Primaq

Myyntiedustaja
tia-maria.teikari@primaq.fi
+358406146544

Laura Mytty Primaq

Markkinointi ja palveluiden kehittäminen
laura.mytty@primaq.fi
+358504092984

Martin Karlsson

Myyntiedustaja
martin.karlsson@primaq.fi
+358409112578

Hallinto

Anu Wiio

Hallinto ja asiakkuudet
anu.wiio@primaq.fi
+358400737273

Sosiaalisen median sisällöntuottajat 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja
juulia.hemmila@primaq.fi

 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

ninni.tahtinen@primaq.fi


 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

saija.temiseva@primaq.fi


 

 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

aino.sihvo@primaq.fi


 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

anna.laakso@primaq.fi


 

Jasmina Virtanen
Jenina Reinikainen

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

jasmina.virtanen@primaq.fi


 

Sosiaalisen median sisällöntuottaja

jenina.reinikainen@primaq.fi


 

Primaq Group Oy
Y-Tunnus: 1533292-1
Verkkolaskutusosoitteemme löydät
täältä.

Toimistomme sijaitsee Espoossa osoitteessa
Tähdenlennonkuja 1, 02240 Espoo


Primaq Group Oy:lla on AAA:n luottoluokitus